ТРГЕО “Відродження” бере участь в антикорупційному проекті

Татарбунарська районна екологічна організація «Відродження» з проектом «Громадське розслідування у сфері земельних відносин в прибережних захисних смугах водних об’єктів Татарбунарського району» у жовтні 2015 року стала одним із переможців конкурсу «Зупинимо корупцію: громадська дія в Одеському регіоні», організованого Одеською обласною державною адміністрацією спільно з Міжнародним фондом «Відродження» з метою вироблення та запровадження  нових механізмів громадського контролю у сфері протидії корупції на території Одеської області.

В рамках реалізації проекту ми плануємо виявляти та висвітлювати факти порушень при виділенні та користуванні земельних ділянок в рекреаційних зонах, прибережних захисних смугах водних об’єктів та на Приморській косі в межах Татарбунарського району.

Ми ініціюватимемо повернення у державну власність та власність територіальних громад земельних ділянок в рекреаційних зонах (100 метровій прибережній захисній смузі), які надані та використовуються з порушенням вимог чинного законодавства.

Після закінчення проекту робота організації щодо протидії корупції триватиме і ми сподіваємося, що наша діяльність стане для багатьох мешканців району прикладом до дії.

Якщо ви володієте інформацією щодо непрозорого розподілу земельних ділянок та природних ресурсів в рекреаційних зонах (Лебедівка, Рассєйка, Катранка), забудови території пляжів та прибережних захисних смуг лиманів, або вам відомі інші факти, які мають корупційні ознаки – пропонуємо звертатися до ТРГЕО «Відродження»: м.Татарбунари, вул.Тимошенка, 19, тел..3-10-66, моб.т. 067-519-27-14.