5 ЧЕРВНЯ, У ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ, ВІДКРИТО ІНФОРМАЦІЙНО-ТУРИСТИЧНИЙ ПАМ’ЯТНИЙ ЗНАК «0-й КІЛОМЕТР»

0й км

Всесвітній день довкілля вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря і щороку відзначається 5 червня в більш ніж 100 країнах світу, починаючи з 1973 року. Щорічне святкування дня довкілля допомагає привернути увагу суспільства до екологічних проблем і підкреслює гостру необхідність в зміні відношення людини до природних ресурсів.

Національний природний парк «Тузловські лимани» цей день відзначив відкриттям пам’ятного інформаційно-туристичного знаку «0-й кілометр», який позначає початок Тузлівського пересипу (Тузлівської коси). Ідея встановлення такого знака належить керівнику парку – Івану Русєву, відомому природоохоронцю, для якого захист та збереження довкілля є сенсом життя та життєвим кредо.

Знак встановлений в НПП “Тузловські лимани” на березі лимана Бурнас в зоні унікального курорта Українского Причорномор’я – “Лебедівка”. У підніжжя знаку вмонтовано послання від колективу НПП «Тузловські лимани». З надією на мудрість та усвідомлення цінності природного довкілля прийдешніх поколінь, парк звертається до нащадків і заповідає зберегти усю неперевершену красу та джерело наснаги та благополуччя для дітей та онуків. Адже людина – частина природи, яка несе відповідальність за її збереження перед Богом та перед всією планетою Земля.